Fırat Otogaz Sistemleri

1998 yılında Lpg sektörüne girmiş olup, şu anda Türkiye'nin perakende ve toptan olmak üzere dağıtım şirketi konumunda olan Lpg montaj servis ağı ile genişlemek yerine bayilikler vererek büyümeyi tercih eden bir yönetim anlayışıyla şu anda İstanbul, İzmir, Bursa, Adana bölge servisliklerimiz ve bölge müdürlüklerimizi kurmuş bulunmaktayız.
İtalyan menşei cihazlarda ZAVOLI, CANGAS ve DESTRO cihazlarının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız.
Yerli üretim olan ALDESA cihazlarının bölge bayiliğini, Sa-Ka tanklarının Güneydoğu Anadolu, Akdeniz, İç Marmara ve Ege bölge bayiliğini ayrıca yurt dışı satış tek distribütörlüğünü yapmaktayız.
Şirket olarak amacımız dünyada azalan petrol ve enerji kaynaklarımızı en tasarruflu ve ucuz bir şekilde müşteriye ulaştırılmasıdır.

Ülkemizde Lpg daha yeni ve hızlı bir şekilde aktif olduğunda gerek önyargılardan gerekse yanlış ve Lpg sektöründe yetkili olmayan kişiler tarafından hatalı kontrollerden dolayı sektörümüze negatif bir ön yargı kamu oyunda oluşturulmuştur.
Sektör olarak Lpg Dünyada 60 yıldır kullanılmasına ve Türkiye'de 15 yıldır yaygın biçimde kullanılıyor olmasına rağmen şimdi birçok ülkeye Lpg yedek parça ve aparatı satmaktayız. Bu hıza karşı ufak, bilinçsiz ve ehliyet sahibi olmayan kişilerden kaynaklanan hatalar olmuştur. düzenli yapılan Lpg montajında ve periyodik bakımı da yapılırsa sıvı yakıttan daha ekonomik olmasının yanında daha da güvenlidir.
Günümüzde üretilen İtalyan cihazların sistemi tamamen değişmiş olup benzinde sorunsuz olan aracınızın her türlü bilgileri bilgisayar yardımıyla alınıp Lpg beynine aktarılıp araç benzindeymiş gibi el ile ayar yapmadan sorunsuzca kullanılabilmektedir.
Montajını yaptığımız araçlar şu anda model, marka, motor gücü gözetmeksizin her türlü benzinli araca takılmaktadır.
Aracınız lüks diye korkmanıza gerek yok!!!
Dünyanın en yaygın ekonomik sistemlerini ülkemize getirip otomobil sahiplerini memnun etmekten şirket olarak kendimizle gurur duyuyoruz.

VİZYONUMUZ
Kaliteli ve güvenli ürünleri en uygun fiyata, servis ve servis sonrası en iyi hizmeti sunarak müşterilerimizi mutlu etmektir.

MİSYONUMUZ
Çevreye ve ekonomiye faydalı olacak işler yapmaktır.

SOSYAL FAALİYETLER
Adana Oto Gaz ve Doğalgaz Montajcıları ve Yedek Parçacıları Derneği üyesi olup, Dernek Başkanlığını şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı Halil FIRAT yürütmektedir. Şirketimiz ayrıca TOMDER üyesidir.
Türkiye'de Lpg sektöründe ayrıca gaz istasyonlarıyla beraber bakım, tanıtım kampanyalı yürütmekte ve Lpg ayarlarını bedava yapmaktadır.

Adana,Fırat,Otogaz,Sistemleri,Lpg,Otogaz,Dönüşüm,Sistemleri,lpg,montaj,LPG,ve,Otogaz,Sitemleri,Yedek,Parçaları,Yakıt,LPG,Dönüşümü,Çevre,Dostu,Yakıtlar,Romano,Otogaz,Dönüşüm,Sistemleri,Brc,Lovato,Kme,Landirenzo

,Aldesa,Akme,Eureka4,Destro,Otogaz,Dönüşüm,Sistemleri,Autronic,Stargas,Fema,Platinica,Zavoli,Ürünler,lpg,otogaz,yedek,parçalar,romano,enjektor,regülatör,Elektronik,Kontrol,Ünitesi,ECU,lpg,Gaz,Valfi,KME,Sıralı,Otogaz,Lpg,

sistemleri,Doğal,Gaza,Uyumlu,lpg,otogaz,yedek,parça,şamandıra,Eureka4,Sıralı,Otogaz,Lpg,sistemleri,LPG.,Multivalf,Şamandıra,LPG,Gaz,Valfi,LPG,Dolum,Valfi,LPG,Rail,Enjeksiyon,Cihazı,Manifold,Basınç,Sensörü,LPG,Gaz,Fazı,

Filitresi,4,Silindir,Araçlar,İçin,Komple,Sıralı,RSI,Kiti,LPG,Sıralı,Buharlaştırıcı,4,6,8,Silindir,Araçlar,için,lpg,Montaj,Kitleri,karbüratörlü,sistem,aksesuarlar

  • Fırat Lpg Dönüşüm Sistemleri
  • Yeni Baraj Mah. 68017 Sok. No:25 Seyhan ADANA
  • 0322 227 80 87 - 0322 227 82 11
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…